Vyhledávání
baterie
Vyhledávání maloobchodních
prodejců

CZ_b2c_slider_old_website.jpg

Silver Dynamic
Jestliže hledáte špičkovou baterii pro svá vozidla vyšší třídy s vysokými nároky na energii, nebo baterii, která poskytuje trvalý výkon pro pokročilou technologii Start-Stop, baterie VARTA Silver Dynamic mají sílu a bezkonkurenční výkon, jaký potřebujete.
Více informací
Blue Dynamic
Jestliže jste závislí na spolehlivosti vašeho vozidla a trvalém výkonu, abyste za den všechno stihli, baterie VARTA Blue Dynamic nabízí extra sílu, kterou potřebuje vaše vozidlo i vozidla vybavená konvenční funkcí Start-Stop. Pokud si přejete, aby vaše vozidlo nastartovalo bez ohledu na nepříznivé povětrnostní podmínky, měli byste začít baterií řady Blue Dynamic.


Více informací
Black Dynamic
Pro majitele prvního automobilu, kteří hledají správný poměr mezi cenou a vysokou kvalitou, nabízí baterie VARTA Black Dynamic záruku kvalitního výkonu a dlouhodobé výdrže. Baterie Black Dynamic napomáhá předcházet selhání baterie, a přitom pokrývá nároky vozidla na energii a zajišťuje vaši mobilitu.Více informací

VARTA Batterie rozsah

AutomobilyStart-StopUžitková a nákladní vozidlaPowersportsVolný čas
Tab_Automotive_275x100.jpg

Dynamické trio. Výkonnější než kdykoli dříve.

Ať už řídíte svůj úplně první automobil, rodinné vozidlo, automobil s funkcí Start-Stop, nebo bohatě vybavené vozidlo s nejvyššími požadavky na energii, navedeme vás ke správné baterii VARTA pro vás i vaše vozidlo. Když máte některou z našich baterií Silver, Blue nebo Black Dynamic Trio, můžete řídit s důvěrou, protože víte, že vaše vozidlo jezdí s baterií nejvyšší kvality.

Prozkoumejte technologii  Prozkoumejte Dynamic Trio

Tab_StartStop_275x200.jpg

Tvoříme budoucnost automobilových baterií.

Baterie VARTA Silver Dynamic AGM a Blue Dynamic EFB jsou nejlepším výběrem pro vozidla s funkcí Start-Stop a pro jejich vysoké nároky na energii. Na naše baterie AGM a EFB pro vyspělou nebo základní úroveň technologie Start-Stop se můžete spolehnout. Díky své schopnosti napájet vše, s čím se setkáte, nabízí baterie Silver Dynamic AGM a Blue Dynamic EFB bezkonkurenční spolehlivost a výkon.

Prozkoumejte technologii   Stát se partnerem VSSP   Přejděte na přihlášení VSSP partnera Prozkoumejte Silver AGM a Blue EFB

Batteries_CommercialVehicle_285x160.jpg

Vysoká nákladová efektivita, nízké náklady na údržbu

Ať už jde o nákladní či dodávková vozidla, autobusy, požární vozidla, buldozery nebo zemědělská vozidla, náš rozsáhlý sortiment specializovaných produktů garantuje, že pro každý účel najdete správné řešení. Baterie VARTA Promotive udržují Váš vozový park dlouhodobě v provozu a zároveň sníží Vaše celkové provozní náklady.

Více informací o této technologii 
Navštivte Business Portal

Ověřte si, kolik můžete ušetřit
Vypočítejte si své úspory
Batteries_Powersports_275x235.jpg

Moderní baterie pro nejpokročilejší motocykly

VARTA nabízí komplexní řadu Powersports, která čítá 65 produktů, ale jejich počet neustále roste. Ať jste majitelem motocyklu, vodního či sněžného skútru, čtyřkolky či ATV – v naší řadě VARTA Powersports najdete optimální baterii pro Vaši oblast použití. To ostatně platí i pro sekačky na trávu.

Více informací o této technologii 

Batteries_LeisureIndustrial_275x235.jpg

Pro Vaše výpravy bez hranic

Zabezpečená proti převrhnutí, otřesům, vytečení a jiným nepříjemnostem… Existuje mnoho důvodů, proč se ve Vašem obytném voze nebo přívěsu, v každém typu lodi nebo golfových vozících můžete na naše baterie spolehnout. Dva nejdůležitější jsou: jejich maximální spolehlivost a obrovské rezervy energie, na kterých jste závislí daleko od domova.

Více informací o této technologii 

VARTA® Promotive EFB

VARTA® získala ocenění
jako nejlepší značka
baterií pro nákladní
automobily.

Nový VSSP 2.1

Nová generace servisního programu VARTA start-stop. Nyní k dispozici!

OTESTUJTE KAŽDOU BATERII

NOVÝ TESTOVACÍ A KONTROLNÍ PROGRAM BATERIÍ VARTA®. BUDE
PRO VÁS PŘÍNOSEM.