Baterie Varta® pro lodě

Plachetnice na otevřené vodě s modrou oblohou

Jste nadšeným námořníkem? Chcete si plně užít plavbu ne své jachtě nebo člunu? Pak musíte zajistit konstantní výkon, abyste si výlet na lodi užili. VARTA® dodává různé druhy baterií pro motorové čluny, plachetní jachty, motorové jachty a elektrické čluny. Technologie absorpční skleněné rohože s olovem a kyselinou, která je vysoce odolná vůči otřesům a vibracím, se skvěle hodí pro vysoce výkonné lodě. Můžete se zcela spolehnout na naše baterie, když se jedná o nezbytnosti, jako jsou navigační systémy, osvětlení interiéru a chladničky, ale i o drobný luxus, jako je satelitní televize, mikrovlnné trouby a myčky nádobí. Protože když jsou všechna tato zařízení připojena současně, baterie také musí poskytovat mimořádný výkon.

Baterie VARTA® pro lodě

VARTA® nabízí širokou škálu baterií pro lodě: Professional Dual Purpose AGM, Professional Dual Purpose a Professional Starter. Každá z nich má své výhody pro různé typy lodí. Baterie Professional Dual Purpose AGM jsou určeny pro volnočasové aktivity s nižšími energetickými nároky. Lze je používat k nastartování motoru nebo pro příslušenství a palubní elektroniku. Baterie Professional Dual Purpose jsou určeny pro lodě nižších specifikací, mají dlouhou životnost a jsou bezúdržbové. Baterie Professional Starter jsou určeny pro všechny aplikace startování námořních lodí a nevyžadují údržbu.

Technologie baterií pro lodě

Když chcete trávit svůj čas na volném moři, určitě budete potřebovat baterie VARTA® Professional, které mají vyšší cyklickou odolnost a delší životnost. Před osazením se musíte přesvědčit, že je baterie plně nabitá, aby byla zajištěna její dlouhá životnost (doporučujeme použití nabíjecího proudu, který činí 1/10 uvedené kapacity a ampérech). Také je důležité mít na paměti, že se baterie nebude po dlouhá období používat (což se může často stávat u lodních baterií). Baterie s minimálním vybíjením je vhodná k zachování energie.

Baterie VARTA® pro lodě jsou bezúdržbové

Naše baterie VARTA® Professional pro lodě jsou bezúdržbové, protože nemůžeme riskovat, abyste byli vystaveni náhlé ztrátě energie pro životně důležité komunikační spojení nebo navigační přístroje na otevřeném moři.

Vyhledávač baterií VARTA®


Jste specialista? Pak využijte výhody našeho rozšířeného vyhledávače na VARTA Partner Portal.

Lokátor prodejce VARTA®

Najít další prodejce