Přehled produktové řady

Šedé auto jede směrem do města, ale je ukázáno pouze ze strany

Automobilové baterie

Kde dostat automobilové baterie? Automobilové baterie VARTA, navržené v Německu, jsou vytvořeny tak aby dodávaly správnou hladinu energie a dlouhou životnost pro všechny druhy automobilů. Bez ohledu na to, zda hledáte baterie pro standardní automobily nebo pro automobily se systémy start-stop, najdete je níže. Nebo použijte vyhledávač baterie.

Více informací o automobilových bateriích

Modrobílé nákladní auto jede po dálnici směrem ke kameře

Nákladní baterie

Zpřísňující se předpisy na ochranu životního prostředí a bezpečnostní předpisy, více nákladních automobilů s montážními systémy na konci rámu na silnicích a více elektronických zařízení ve všech aplikacích změní dramaticky trh. Naše bezkonkurenční řada baterií VARTA® pro užitková vozidla je připravena splnit nové požadavky trhu.

Další informace o nákladních bateriích

Chlapík v černém projíždí na motocyklu po krajinou po silnici lemované stromy.

Baterie Powersports

Powersports pokrývá širokou řadu vozidel, včetně motocyklů, terénních a užitkových terénních vozidel, skútrů, sněžných skútrů a dokonce i zahradních traktorů. Určitě najdete baterii powersports, která je vyrobena pro každou z těchto aplikací.

Více informací o bateriích Powersports

Bílá plachetnice na vodě

Baterie pro volný čas

Řada VARTA® Professional je určena k napájení vodních plavidel, jako jsou elektrické čluny, jachty a motorové čluny a všechny druhy karavanů a obytných vozů. Pro golfové vozíky a podobné aplikaci zvolte baterii pro volný čas vzhledem k jejímu výjimečnému výkonu a spolehlivosti.

Více informací o bateriích Leisure

Vyhledávač baterií VARTA®

Lokátor prodejce VARTA®

Najít další prodejce