Automobilové baterie VARTA®

Jak najít tu správnou baterii pro Vaše auto

Abyste zvolili správnou baterii pro své auto, nejprve zjistěte, zda je auto vybaveno systémem strat-stop či ne. Pokud si nejste jisti, podívejte se do návodu k použití vozidla nebo se poraďte se svým mechanikem pro zjištění doporučení výrobce originálních náhradních dílů. Pokud se chcete dozvědět více, klepněte sem.

Das Armaturenbrett eines Autos mit der Uhr auf der linken Seite, dem Tachometer auf der rechten Seite und einem Start-Stopp-Symbol in der Mitte

Baterie pro auta s technologií start-stop

Technologie start-stop pomáhá šetřit palivo automatickým vypínáním motoru vždy, když se Vaše auto zastaví. Auta s funkcemi start-stop však mají vyšší nároky na autobaterii. Proto VARTA® nabízí autobaterie, které jsou speciálně určeny pro vozidla start-stop - jako je Silver Dynamic AGM a Blue Dynamic EFB.

Více o bateriích start-stop

Application_1_automotive_725x400.jpg

Baterie pro konvenční nebo starší auta

Zaplavené olověné kyselinové baterie jsou nejčastěji používaným typem olověné kyselinové baterie a jsou široce používány v automobilovém průmyslu. Automobilové baterie VARTA® mají důvěru zákazníků po celém světě a splní Vaše potřeby.

Více o konvenčních bateriích

Classic Car

Baterie pro klasická auta

S více než 130letými zkušenostmi s dodáváním baterií pro auta představuje VARTA vždy volbu pro svou spolehlivost a hodnotu, která nemá obdoby. Jako nadšenec pro klasická auta chcete dát svému automobilovému veteránovi to, co si zaslouží: originální baterii VARTA Classic - prostě jako ve starých dobrých časech. Baterie je vyráběna ručně v originálním designu, avšak s inovativní technologií dneška.

Více o bateriích pro klasická auta

Vyhledávač baterií VARTA®


Jste specialista? Pak využijte výhody našeho rozšířeného vyhledávače na VARTA Partner Portal.

Lokátor prodejce VARTA®

Najít další prodejce