Baterie VARTA® pro užitková terénní vozidla (UTV)

Užitkové terénní vozidlo v krajině se zamračenou oblohou na pozadí

Když se spoléháte na svá užitková terénní vozidla, že vykonají svoji práci, mají zásadní význam UTV baterie.. Naše výrobky Powersports zajišťují spolehlivé startování pro nejchladnější rána a stále poskytují energii, na které jste závislí.

Baterie VARTA® Powersports Freshpack mají spolehlivý startovací výkon za horkého i chladného počasí a robustní konstrukci, která odolává vibracím.

Powersports Freshpack

S technologií olovo-kyselina v našich bateriích Powersports Freshpack získáte spolehlivou startovací energii od první otáčky. I když použijete baterii k provozu v těch nejnáročnějších podmínkách, bude stále dodávat výjimečnou energii. Zjistěte více o bateriích Powersports Freshpack

Baterie VARTA® Powersports AGM jsou bezúdržbové a není potřeba je dolévat. Jedná se o nasucho nabíjené baterie s  přibaleným elektrolytem.

Powersports AGM

Naše baterie Powersports AGM jsou konstruovány s myšlenkou na extrémní podmínky. Tento sofistikovaný výrobek s pokročilou technologií AGM , poskytuje maximální energii po celou svoji dlouhou životnost a je naprosto bezúdržbový. Zjistěte více o bateriích Powersports AGM

Vyhledávač baterií VARTA®

Lokátor prodejce VARTA®

Najít další prodejce