Baterie VARTA® pro golfové vozíky a vozíky na golfové hole.

Pár sedí v golfovém vozíku na golfovém hřišti za slunečného počasí

Baterie VARTA® pro golfové vozíky a vozíky na golfové hole mají o 40 - 50 % více cyklů než konkurenční výrobky a řadí se mezi výrobky s nejvyšší rezervní kapacitou, přijímáním nabíjecího proudu a celkovou životností baterie. Údržba je velmi snadná: otevření víček všech průduchů jedním pootočením.

Baterie VARTA® Professional Deep Cycle mají o 40-50 % více cyklů než konkurenční výrobky a mají jednu z nejvyšších životností.

Professional Deep Cycle

Desky v bateriích VARTA® Professional Deep Cycle mají vyšší hustotu aktivního materiálu než desky ve standardních autobateriích, což jim umožňuje odolávat tklaům hlubokého cyklování bez ztráty aktivního materiálu nebo kapacity. Zjistěte více o bateriích Professional Deep Cycle

Baterie VARTA® Professional Deep Cycle AGM jsou ideální pro vysoce výkonné elektrické čluny, jachty a pojízdné vozy vzhledem ke své odolnosti vůči nárazům.

Professional Deep Cycle AGM

Baterie VARTA® Professional Deep Cycle AGM využívá technologii AGM pro ohromné rezervy energie k napájení více elektrických zařízení po dobu své dlouhé životnosti. S minimálním symovybíjením se perfektně hodí pro sezónní použití a je naprosto bezúdržbová. Zjistěte více o bateriích Professional Deep Cycle AGM

Vyhledávač baterií VARTA®

Lokátor prodejce VARTA®

Najít další prodejce