Baterie VARTA® ProMotive pro těžká užitková vozidla

Modrobílé nákladní auto jede po dálnici směrem ke kameře

V dnešní době již nejsou užitková vozidla jednoduché nákladní automobily, které jezdí z bodu A do bodu B a používají se čistě pro dopravu nebo práci. Stále přísnější ochrana životního prostředí a bezpečnostní předpisy drasticky mění trh. To určuje autobaterii zcela novou roli: musí zajistit spolehlivou startovací sílu, ale také napájet rozsáhlé elektronické vybavení. Kromě chlazení/topení při parkování mají dnešní nákladní automobily velké množství elektrických spotřebičů, které usnadňují řízení a povyšují nocování v kabině na zcela novou úroveň komfortu. S nepřekonatelnými bateriemi VARTA® pro užitková vozidla jste dobře připraveni na požadavky měnícího se trhu.

Červenobílé nákladní auto jede po dálnici

Baterie pro nákladní vozidla

Baterie VARTA® ProMotive poskytují špičkovou technologii pro dálkové jízdy užitkových vozidel. Dělají mnohem víc než jen startování motoru a dodávají elektrickou energii např. pro chlazení/vytápění kabiny řidiče při parkování. Baterie VARTA® ProMotive AGM jsou ideální pro instalaci na konec rámu (EURO 5/6) a byly vyvinuty speciálně pro moderní nákladní automobily s bohatou výbavou.

Více informací
Bílé dodávkové auto stojí před budovou, kde má být naloženo

Baterie pro dodávková vozidla

Baterie pro dodávková vozidla musí dodávat maximum energie pro nakládání a vykládání vozidel, i když vozidlo jezdí v městském provozu a motor se často vypíná. Proto nejvyšší rezervy v našich bateriích pro dodávková vozidla zajišťují, že zařízení, jako nakládací jeřáby, mají stále optimální výkon.

Více informací
Modrý traktor s návěsem stojí na pole

Baterie pro zemědělská vozidla

Pokud chcete sklízet ovoce své práce, potřebujete něco více než jen správné počasí. Potřebujete také vozidla, která musí vydržet sezónní zatížení i následné klidnější období. Zemědělské baterie VARTA®, vytvořené k danému účelu, mají skvělý startovací výkon a veškeré rezervy, které potřebujete k napájení zařízení v kabině, například klimatizaci. A protože jsou naše výrobky bezúdržbové, snížíte rovněž sezónu za sezónou své náklady na jejich údržbu.

Více informací
Stavební vozidlo jede po silnici a na pozadí je modrá prosluněná obloha

Baterie pro stavební vozidla

Stavební stroje musí optimálně pracovat v nejtěžším podmínkách, nejneobvyklejších prostředích a za nejdrsnějších povětrnostních podmínek. Proto potřebují baterie s maximální startovací energií v kombinaci s extrémní odolností vůči vibracím a ochranou proti vytečení, dokonce i mimo silnice. S bateriemi VARTA® pro stavební vozidla se vyhnete dlouhým prostojům a udržíte své podnikání v chodu.

Více informací
Bílý autokar projíždí po silnici krajinou při západu slunce

Baterie pro autokary

Když přijde na provozování flotily autokarů, má spolehlivost zásadní důležitost, zejména pro rychlé přeshraniční jízdy mezi městy. Naše baterie pro autokary mají výjimečnou energii, a to i za nejdrsnějších povětrnostních podmínek, abyste mohli cestujícím zaručit, že se dostanou z bodu A do bodu B včas. A navíc naše bezúdržbové výrobky sníží časovou ztrátu na servis a sníží Vaše celkové náklady. Udrží Vaše podnikání konkurenceschopné, mimo jiné také s energií navíc pro prémiovou technologii, jako je občerstvení a zábava na palubě

Více informací
Bílý autobus jede po mostě s modrými a bílými kovovými oblouky

Baterie pro autobusy

Pro linkové autobusy je přesnost klíčovou záležitostí. Je důležité mít baterie, které jsou na 100 % spolehlivé a konstruované tak, aby se vypořádaly s vysokými úrovněmi cyklického zatížení, způsobeného častým zastavováním. Kromě toho k zamezení vzniku prostojů, a tím minimalizaci stížností pasažérů a k dosažení vyšších příjmů poskytují naše baterie pro autobusy také spolehlivou energii k napájení palubních zařízení, včetně digitálních displejů a klimatizace.

Více informací
Zelenobílé vozidlo MHD zezadu

Baterie pro vozidla městské hromadné dopravy

Vozidla ve veřejném sektoru musí být vysoce nákladově efektivní a vždy připravená k provozu. Proto jsou naše baterie pro vozidla městské veřejné dopravy speciálně konstruovány tak, aby byly ultra spolehlivé, start za startem. A čím déle vydrží, tím více peněz celkově ušetříte.

Více informací
Požární vozy stojí v řadě. Nad nimi je modrá a zamračená obloha.

Baterie pro hasičské vozy

Když provozujete tak důležité služby jako je hasičský záchranný sbor, Vaše vozidla musí být připravena v okamžiku oznámení a jejich provozuschopnost do značné míry závisí na bateriích pro hasičské vozy. VARTA® je osvědčený a spolehlivý zdroj energie pro takto náročně vybavená a specializovaná vozidla. Vždy zajistí, aby byly vaše baterie pro hasičské vozy plně nabité a poskytují energii navíc pro navijáky, hadice, dvoucestné radiostanice a další nezbytné vybavení.

Více informací

Vyhledávač baterií VARTA®


Jste specialista? Pak využijte výhody našeho rozšířeného vyhledávače na VARTA Partner Portal.

Lokátor prodejce VARTA®

Najít další prodejce