Promotive Silver

Promotive Silver

Dopřejte si vynikající výkony každý den, vyhněte se nákladným prostojům.Baterie VARTA® Promotive Silver jsou perfektní volbou pro komerční vozidla s bohatou výbavou, jako jsou nákladní automobily, autokary a hasičské vozy. Tyto technicky vyspělé bezúdržbové výrobky zajišťují vysokou cyklickou stabilitu a dlouhou životnost díky naší technologii Super Heavy Duty (SHD). Výsledek? Velké úspory pro vaši firmu.

Klíčové výhody Promotive Silver

  • Vytvořena pro vysoce výkonná komerční vozidla s vysokými požadavky na energii.
  • Extrémně bezpečná díky technologii labyrintového víka, integrované ochraně proti zpětnému zážehu, chráněným pólům a speciálním krytkám
  • Minimální samovybíjení díky technologii legování mřížky na bázi vápníku a stříbra
  • Skladovatelnost až 18 měsíců
  • Nejnovější technologie na úrovni originálního vybavení a nejnižší spotřeba vody pro maximální úsporu celkových provozních nákladů (TCO)

Proč baterie VARTA® Promotive Silver?

Baterie VARTA® Promotive Silver, nabité energií Johnson Controls Power Solutions, montují do vozidel přední výrobci a věří jim řidiči po celém světě. Baterie VARTA® Promotive Silver se vyznačují delší životností, nižší korozí a nižšími náklady na údržbu. Vezměte své vozidlo do servisu, který pracuje s bateriemi VARTA® a užijte si skvělé služby výměny baterie.

Vyhledávač baterií VARTA®

Lokátor prodejce VARTA®

Najít další prodejce

Srovnání baterií VARTA® Promotive Silver