Vyhledávání
baterie
Vyhledávání maloobchodních
prodejců
PowerFrame_Grid_250x225.jpg

 Technologie mřížky PowerFrame® 

Se značkou VARTA® dostanete inovace, které pracují ve váš prospěch. Naše technologie ražené mřížky PowerFrame, která je chráněná patentem, vydrží déle a funguje bezpečněji než konvenční mřížky – vyznačuje se až o 66 % delší životností ve srovnání s jinými mřížkami. Při výjimečném výkonu se tok energie zvýší až o 70 %.  To znamená, že každá baterie VARTA je extrémně spolehlivá.

Tohoto výkonu bylo navíc dosaženo výrobním procesem příznivým pro životní prostředí, při němž se spotřeba energie snížila o 20 %, a o 20 % klesly emise skleníkových plynů.

Ve stručnosti je stavěná na výjimečný výkon po celou dobu životnosti.

Prozkoumejte technologii

AGM_Tech_250x225.jpgPokročilá technologie AGM

Posuňte se o stupeň výše k AGM a dostanete to nejlepší z nejlepšího. Výběrem baterie AGM s nejpokročilejší technologií Absorbent Glass Mat získáte vynikající baterii schopnou napájet nejnáročnější vozidla a příslušenství. Baterie AGM je bezpečná a odolná proti vytečení, a to i při jejím poškození. Technologie AGM nabízí třikrát větší odolnost ve srovnání s konvenčními bateriemi, je perfektní pro pokročilé systémy Start-Stop, kde se baterie musí rychle dobít energií z rekuperačního brzdného systému.

Prozkoumejte technologii

EFB_Tech_250x225.jpgModerní technologie EFB

Vyberte si technologii EFB (Enhanced Flooded Battery) a získáte vynikající a mimořádnou baterii pro vozidla s abnormálně vyššími požadavky na energii, ať již z důvodu náročnějšího jízdního režimu, instalovaného bohatého příslušenství a vybavení, nebo pro automobily s funkcí Start-Stop bez rekuperace brzdné energie.

Baterie EFB mají dvojnásobnou odolnost oproti konvenčním bateriím, z čehož plyne spolehlivost a klid pro vás.

Prozkoumejte technologii