Vyhledávač baterií VARTA®


Jste specialista? Pak využijte výhody našeho rozšířeného vyhledávače na VARTA Partner Portal.

Lokátor prodejce VARTA®

Najít další prodejce

Důvěra v baterie VARTA® – Nejlepší baterie od světové jedničky na trhu

Moderní vozidla vyžadují od Vaší baterie maximum energie. Baterie VARTA® napájejí "srdce" Vašeho vozidla, bez ohledu na to, zda se jedná o systém start-stop, konvenční automobil, motocykl, komerční vozidlo, nákladní automobil nebo sportovní automobil pro radost. Baterie VARTA® je vždy nejlepším řešením!

Zjistěte více

Program kontrolního testování baterií VARTA®

Získejte KONTROLNÍ TEST BATERIE zdarma, protože každá třetí porucha auta je způsobena baterií, nechejte si
ji otestovat, než dojde k selhání.

Zjistěte více

POUŽITÍ BATERIÍ

Automobilové

Automobilové baterie

Bez ohledu na to, zda řídíte své úplně první auto, rodinné auto, auto vybavené funkcí start-stop nebo auto s bohatou výbavou s vyššími nároky na energii, navedeme Vás ke správným bateriím VARTA® pro Vaše auto.

Nákladní

Nákladní baterie

V sektoru užitkových vozidel se hodně změnilo: legislativa stanovující přísnější emisní normy, počet přenocování ve vozidlech, více komfortních zařízení a řada dalších elektrických spotřebičů, např. chlazení/topení při parkování. Díky pokročilým bateriím VARTA® pro užitková vozidla jste dobře připraveni na všechny změny - a připraveni snížit celkové náklady na provoz.

Motocyklové

Baterie Powersports

Baterie Powersports pokrývají velmi širokou škálu vozidel, včetně motocyklů, čtyřkolek, vodních skútrů, terénních a užitkových terénních vozidel, skútrů, sněžných skútrů a dokonce zahradních traktorů. Určitě najdete baterie VARTA®, které jsou vyrobeny pro každou z těchto aplikací.

Volný čas

Volný čas Baterie

Řada VARTA® Professional je určena k napájení vodních plavidel, jako jsou elektrické čluny, jachty a motorové čluny a všechny druhy karavanů a obytných vozů. Pro golfové vozíky a podobné aplikace zvolte baterie VARTA® pro volný čas vzhledem k jejich výjimečnému výkonu a spolehlivosti.