Muž s klíčem v ruce stojí v servisu

Vítáme vás v přihlášení na portál VARTA® Partner Portal

VARTA® vám může pomoci provozovat efektivnější podnikání. Staňte se dnes naším partnerem a získejte informace o bateriích. Od potřebného času na instalaci, návodu k instalaci baterie po obecné informace o baterii. Přihlaste do partnerské části a vyhledejte správnou baterii a návod, který vám pomůže s postupem výměny. Testováním každé baterie, která se dostane k vám do servisu, pomůžete odhalit vadnou baterii dříve, než selže! Více se dozvíte v našem programu na testování a kontrolu baterií!

Přihlaste se na VARTA® Partner Portal

Obrázek osoby držící tablet s přihlašovací stránkou na VARTA® Truck Portal

Optimalizujte své celkové náklady na vlastnictví

Nároky na užitková vozidla a požadavky na baterii se v posledních letech zcela změnily. Jako pomůcku pro provozovatele parku užitkových vozidel nabízí VARTA novou platformu pro servis, školení a informace. Zde se můžete dozvědět více o takových tématech, jako je údržba, výběr a nákladová optimalizace v souvislostí s baterií.

Více informací

Test Every Battery

Program kontrolního testování baterií

Proč se zúčastnit programu kontrolního testování baterií? Většina řidičů pohlíží na automobilové baterie jako na náhradní díl. Ale protože každá třetí porucha auta je způsobena baterií, je lepší na baterie pohlížet jako na díly vyžadující údržbu.

Zjistěte více