Baterie VARTA® pro čtyřkolky

Chlapík na čtyřkolce si užívá přejíždění silnice

Prakticky žádná jiná vozidla nečelí tak extrémním podmínkám jako čtyřkolky, proto je nezbytné, aby baterie pro čtyřkolky měly sílu se s nimi vypořádat. Naše výrobky odolné vůči netěsnosti a rozlití mají sílu, kterou potřebujete.

Baterie VARTA® Powersports Freshpack mají spolehlivý startovací výkon za horkého i chladného počasí a robustní konstrukci, která odolává vibracím.

Powersports Freshpack

S technologií olovo-kyselina v našich bateriích Powersports Freshpack získáte spolehlivou startovací energii od první otáčky. I když použijete baterii k provozu v těch nejnáročnějších podmínkách, bude stále dodávat výjimečnou energii. Zjistěte více o bateriích Powersports Freshpacks

Baterie VARTA® Powersports AGM jsou bezúdržbové a není potřeba je dolévat. Jedná se o nasucho nabíjené baterie s  přibaleným elektrolytem.

Powersports AGM

Naše baterie Powersports AGM jsou konstruovány s myšlenkou na extrémní podmínky. Tento sofistikovaný výrobek s pokročilou technologií AGM, poskytuje maximální energii po celou svoji dlouhou životnost a je naprosto bezúdržbový. Zjistěte více o bateriích Powersports AGM

Vyhledávač baterií VARTA®

Lokátor prodejce VARTA®

Najít další prodejce