Baterie pro vodní skútry

Muž rychle jede na vodním skútru a rozstřikuje vodu

Naše baterie pro vodní skútry jsou vytvořeny tak, aby perfektně odolávaly mechanickému napětí, způsobenému vlnami a skoky. Výsledkem je zábava bez hranic na otevřené vodě.

Baterie VARTA® Powersports Freshpack mají spolehlivý startovací výkon za horkého i chladného počasí a robustní konstrukci, která odolává vibracím.

Powersports Freshpack

S technologií olovo-kyselina v našich bateriích Powersports Freshpack získáte spolehlivou startovací energii od první otáčky. I když použijete baterii k provozu v těch nejnáročnějších podmínkách, bude stále dodávat výjimečnou energii. Zjistěte více o bateriích Powersports Freshpack

Baterie VARTA® Powersports AGM jsou bezúdržbové a není potřeba je dolévat. Jedná se o nasucho nabíjené baterie s  přibaleným elektrolytem.

Powersports AGM

Naše baterie Powersports AGM jsou konstruovány s myšlenkou na extrémní podmínky. Tento sofistikovaný výrobek s pokročilou technologií AGM, poskytuje maximální energii po celou svoji dlouhou životnost a je naprosto bezúdržbový.Zjistěte více o bateriích Powersports AGM

Vyhledávač baterií VARTA®

Lokátor prodejce VARTA®

Najít další prodejce