Baterie VARTA® pro jachty

Plachetnice na otevřené vodě s modrou oblohou

Baterie VARTA® pro jachty se vyznačují minimálním samovybíjením, což je činí ideálními pro sezónní použití. Technologie AGM zajišťuje jejich skvělou odolnost vůči nárazu a vibracím.

Baterie VARTA® Professional Dual Purpose se vyznačují minimálním samovybíjením a díky tomu jsou ideální k sezónnímu použití pro obytné vozy, karavany a čluny.

Professional Dual Purpose EFB

Lodě a obytné vozy se střední spotřebou energie stále potřebují, pro zachování optimálních funkcí ten správný produkt. Proto jsme zapracovali na dalším vývoji řady Dual-Purpose, založené na technologii EFB umožňující delší životnost a vyšší odolnost během použítí za stavu částečného nabití. Tato řada je vhodná k napájení při krátkodobých výletech, jako je víkend mimo elektrickou síť se středně náročným vybavením, kterým je osvětlení a nabíječky telefonů. Zjistěte více o bateriích Professional Dual Purpose EFB

Baterie VARTA® Professional Deep Cycle AGM jsou ideální pro vysoce výkonné elektrické čluny, jachty a pojízdné vozy vzhledem ke své odolnosti vůči nárazům.

Professional Dual Purpose AGM

Baterie Dual Purpose AGM poskytuje vysokou stabilitu při cyklování a vysokou odolnost vůči nízkému stavu nabití. To umožňuje baterii podporovat dlouhé pobyty mimo elektrickou síť a poskytuje stabilní energii pro palubní spotřebiče, jako je osvětlení a čerpadlo, ale také pro náročnější komfortní funkce, kterými jsou televizní obrazovky, kávovary a notebooky. Zjistěte více o bateriích VARTA Professional Dual Purpose AGM

Vyhledávač baterií VARTA®


Jste specialista? Pak využijte výhody našeho rozšířeného vyhledávače na VARTA Partner Portal.

Lokátor prodejce VARTA®

Najít další prodejce